بخش دانلود ها

در این صفحه می توانید فایل های دانلودی مورد نیاز برای تیم های استارتاپی را دریافت نمایید.

مزایای اینترنت اشیا شتابدهنده تحلیلگران تبریز

فایل ارائه Pitch Deck

فایل ارائه Pitch Deck معمولاً یک فایل پاورپوینت یا پی دی اف ۱۰ تا ۲۰ اسلایدی است که برای ارائه خلاصه ای کوتاه از شرکت، طرح کسب و کار و چشم انداز استارتاپ طراحی شده است. فایل ارائه پیچ دک می تواند برای اهداف بسیار متفاوتی قابل استفاده باشد، ازجمله برای جلسه جذب سرمایه با یک یا چند سرمایه گذار و یا جلسه معرفی ایده و یا طرح برای شتابدهنده که هر یک از آنها باید ساختاری متفاوت داشته باشند.
به عنوان مثال، ارائه روز Demo Day باید بیشتر بصری باشد و متن کمتری در فایل ارائه، مورد استفاده قرار گیرد چون قرار است تمام صحبت ها توسط ارائه دهنده انجام گیرد از سوی دیگر، ارائه‌ای که بصورت تخصصی بوده و برای جلسه های فنی و تخصصی می باشد، بایستی کاملاً توضیحی و حاوی اعداد و ارقام و نمودار های توصیفی باشد.

فایل Business plan

طرح کسب‌وکار (Business Plan) یکی از اجزا اصلی و غیرقابل‌انکار برای راه‌اندازی هر استارتاپ و یا شرکت است. طرح کسب‌وکار برای اهداف مختلفی کاربرد دارد که می‌توان به مواردی مانند جذب سرمایه‌گذار برای طرح و یا پروژه و یا ارائه یک ایده به تیم ارزیابی شتابدهنده به جهت ورود به مراحل پیش شتاب‌دهی و شتاب‌دهی اشاره نمود.
ازجمله مواردی که در یک بیزینس پلن بایستی وجود داشته باشد عبارتنداز: