رویداد-استارتاپی-تم-استارت-با-همکاری-شتابدهنده-تحلیلگران

برگزاری رویداد استارتاپی تم استارت با همکاری شتابدهنده تحلیلگران

مرکز آموزش علمی کاربردی مدیریت صنعتی آذربایجان غربی با همکاری شتابدهنده تحلیلگران رویداد استارتاپی تم استارت را برگزار می کند. رویداد تم استارت در ۷ آذر ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. محور های اصلی که در این رویداد استارتاپی مد نظر گرفته اشده اند عبارتند از:

شتاب دهنده تحلیلگران به همراه مرکز آموزش بازرگانی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه و سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی آذربایجان غربی در این رویداد شتابدهی در صدد جذب و حمایت از ایده ها، استارتاپ ها و فناوران فعال در حوزه صنایع خلاق می باشد.

در این رویداد استارتاپی که در شهر ارومیه برگزار خواهد شد؛ اولین سری از رویداد استارتاپی تم استارت می باشد که تمامی حامیان سعی بر آن دارند که طی این رویداد، با شناسایی تیم های فعال در حوزه تولید محتوای دیجیتالی علاوه بر حمایت های مالی با معرفی و ایجاد ارتباط با سرمایه گذاران خطر پذیر و همچنین صندوق های سرمایه گذاری، زمینه گسترش و توسعه فعالان این حوزه را ایجاد نمایند.

مدیریت صنعتی آذربایجان غربی
شتابدهنده تحلیلگران

رویداد استارتاپی و شتابدهی تم استارت ۲۰۲۲

این رویداد در واقع دورهمی استارتاپ ها، کارشناسان و کارآفرینان مختلفی از مکان های مختلف داخل و خارج کشور می باشد که همه آنها تجربه کاری، دانش و مهارت های منحصر به فردی دارند و آماده ارائه آنها به سرمایه گذارن و جذب سرمایه برای رشد و طی نمودن مسیر بلوغ تیم و شرکت خود هستند. شرکت در چنین رویدادهایی هم برای کسانی که می خواهد جزو کارآفرینان باشند و هم برای کسانی که به دنبال جذب منابع مالی برای گسترش کسب و کار خود هستند ارزشمند می باشد. رویدادهای استارت‌آپ درواقع بستری برای گرفتن  الهام، ایجاد  ارتباطات با سایر تیم ها و شرکت های فناور و دریافت توصیه‌های مربیگری و منتوری از داوران رویداد ها می باشد.

مرکز نوآوری مرکز آموزش علمی کاربردی مدیریت صنعتی آذربایجان غربی

 این مرکز از جمله فعالان اکوسیستم فناوری و نوآوری آذربایجان غربی می باشد که توانسته است در مدت بیش از یکسال سال فعالیت خود در شهر ارومیه علاوه بر جذب و حمایت از ایده ها و تیم های استارتاپی، اقدام به ایجاد شبکه ارتباطی مناسب مابین فعالان زیست بوم استان از جمله مراکز رشد، صندوق های سرمایه گذاری خطر پذیر و دانشگاه ها نماید. مرکز نوآوری مدیریت صنعتی آذربایجان غربی با سرمایه گذاری و ارائه حمایت های مالی به تیم های جذب شده در این مرکز، توانسته است بالغ بر ۸ تیم را به صورت مستقیم و ۳ تیم را به صورت سرمایه گذاری با سایر شتابدهنده ها، حمایت نماید.

مشاوران و منتور های دپارتمان صنایع خلاق شتابدهنده تحلیلگران بصورت فعال در طول مدت برگزاری رویداد، به فناوران، تیم ها و استارتاپ ها، خدمات منتورینگ و سایر خدماتی که برای استارتاپ های صنایع خلاق در نظر گرفته شده است از جمله ارتباط با ناشران بین المللی بازی های و گیم های موبایلی، ارائه خواهند نمود.

آخرین مهلت ثبت نام ایده ها و استارتاپ ها در رویداد استارتاپی تم استارت ۱۴۰۱، دوم آذر ماه می باشد که علاقه مندان می توانند از طریق لینک زیر نسبت به ثبت ایده اقدام نمایند:

همچنین برای دریافت نمونه فایل ارائه (Pitch Deck) می توانید از بخش دانلود ها، اقدام نمایید.

آدرس دبیرخانه رویداد تم استارت: ارومیه، خیابان عمار، خیابان حج، خیابان مدیریت صنعتی، مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی

شماره های تماس: ۰۹۱۴۶۳۸۵۰۵۶۰۴۴۳۳۴۶۶۱۵۰

رویداد استارتاپی تم استارت با شتابدهنده تحلیلگران