با کارشناسان ما در تماس باشید

شتابدهنده تحلیلگران مفتخر است که در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز به فعالیت‌های شتابدهی خود اقدام می‌نماید. از اهداف مهم شتابدهنده تحلیلگران بهبود اکوسیستم نوآوری و فناوری شمال غرب کشور و همچنین گسترش و شکوفایی تیم‌ها و استارتاپ‌های استان آذربایجان شرقی می‌باشد.

شتابدهنده تحلیلگران، واقع در پارک علم و فناوری تبریز، یکی از بهترین حامیان کسب‌وکارها می‌باشد. علاوه‌برآن این شتابدهنده تبریز، فعال‌ترین شتابدهنده شمال غرب نیز به شمار می‌رود و به‌پاس همین تلاش‌های بی‌وقفه و جسورانه در شتابدهی، به پرتوان‌ترین شتابدهنده آذربایجان شرقی نیز شناخته می‌شود. شهرت شتابدهنده تحلیلگران در همین موارد ختم نمی‌شود و باتوجه‌به برسی کارشناسان حوزه شتابدهنده استان آذربایجان شرقی، شتابدهنده تحلیلگران پربازده‌ترین شتابدهنده تبریز می‌باشد که این مقام باعث افتخار ما در بین شتابدهنده های شمال غرب بوده و همچنین بر اساس آمارهای موجود می‌توانیم دریابیم که شتابدهنده تحلیلگران، امن‌ترین شتابدهنده آذربایجان شرقی از لحاظ سرمایه‌گذاری و فعال‌ترین شتابدهنده تبریز در زمینه شتابدهی استارتاپ‌ها می‌باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، شتابدهنده تحلیلگران با دارا بودن مشاور و منتورهای حرفه‌ای در مسیر شتابدهی، باتجربه‌ترین شتابدهنده تبریز نیز شناخته می‌شود در کنار مشاوران و منتورهای شتابدهنده تحلیلگران، ارائه خدمات رفاهی و تجهیزات به‌روز در راستای شتابدهی برای اعضای تیم‌ها، برترین شتابدهنده شمال غرب شناخته می‌شود.

اطلاعات تماس مستقیم

متخصصین شتابدهنده تحلیلگران برای ارائه هرگونه راهنمایی درزمینهٔ های مختلف در کنار شما هستند.

آدرس دفتر مرکزی

تبریز - خیابان آزادی - تقاطع گلگشت - پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی - ساختمان شهریار - کد پستی: ۳۹۸۶۱-۵۱۶۵۶

شماره تماس

۰۴۱-۳۳۳۷۱۴۴۱

آدرس ایمیل

info@accelerator.ttbz.ir

شماره فکس

۰۴۱-۳۳۳۷۱۴۴۱-۷

با ما همراه باشید

با ما در ارتباط باشید

تیم تخصصی کارشناسان شتابدهنده تحلیلگران، آماده ارائه هرگونه راهنمایی در زمینه‌های مختلف ازجمله نحوه جذب تیم، سرمایه‌گذاری، استفاده از خدمات و ثبت‌نام در کارگاه‌های آموزشی هستند.