خدمات توسعه کسب‌وکارهای نوپا در شتابدهنده تحلیلگران

شتابدهنده تحلیلگران در صنعتی مشغول به فعالیت است که وظیفه اصلی آن کمک به کسب‌وکارهای نوپا و ایده‌های نو جهت تجاری‌سازی، ورود به بازار کار و توسعه بازار آن است. هدف اصلی این شتابدهنده حمایت از ایده‌ها با قرار دادن تمامی خدمات لازمه، جهت رشد و گسترش آن‌ها می‌باشد.

شتابدهنده تحلیلگران

انبوهی از ایده‌های جالب و برتر به دلیل نبود یا کمبود سرمایه و امکانات به نتیجه نمی‌رسند. در اصل شتابدهنده ها مراکز و سازمان‌هایی هستند که به ایده‌های نو و ممتاز برای به ثمر رسیدنشان شتاب می‌دهند و برای رشد سریع ایده‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند.
زمانی که اشخاص، ایده‌ها و نوآوری‌های خلاقی دارند ولی توان مالی و علم کافی برای توسعه دادن استارتاپ و کسب‌وکار خود ندارند، شتابدهنده ها با ارائه خدمات بالقوه ازجمله فضای کار اشتراکی، دوره‌های آموزشی، خدمات مالی و اعتباری و با آموزش و منتورینگ برای کمک به صاحبان ایده‌های نوین دست‌به‌کار می‌شوند.
همچنین شتابدهنده ها به صاحبان ایده‌های نوآور کمک می‌کنند تا تعریفی صحیح و نمونه اولیه مناسبی از کالا و یا خدماتی که قصد نوآوری در آن را دارند، ارائه دهند. شتابدهنده تحلیلگران تمامی خدمات لازمه را در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهند تا به‌آسانی پیشرفت کرده و روبه‌جلو حرکت کنند.

ارائه فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی شتابدهنده تحلیلگران

سرعت انجام کار، مؤلفه مهمی برای رشد سریع کسب‌وکارهای نوپا است و لازمه این سرعت، دسترسی به ارتباطات مؤثر و شبکه‌سازی در حیطه‌های مختلف می‌باشد. فضای کار اشتراکی تحلیلگران، با فضای منحصربه‌فرد و قرارگیری در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، امکان آشنایی افراد با تیم‌ها و حوزه‌های متفاوت را در بستری حمایتگر و پویا، فراهم کرده است.

فضای کار اشتراکی تحلیلگران، با امکاناتی منعطف و به سه شکل (دفتر اختصاصی، کارگاه‌ها و میز اشتراکی) طراحی‌شده است. در این فضای اشتراکی امکانات تسریع در فرآیندهای رشد در بهترین حالت برای تیم‌های استارتاپی، تیم‌های کاری، فریلنسر ها و کارآفرینان تأمین‌شده است.

شتابدهنده تحلیلگران در مجموعه‌ای با مساحت بیش از ۶۳۰۰ مترمربع برای تیم‌های استارتاپی فضای اشتراکی با مساحت بیش از ۵۵۰ مترمربع را در نظر گرفته که ازجمله امکانات این فضا که در اختیار تیم‌های استارتاپی قرار می‌گیرد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

سرور های اختصاصی شتابدهنده تحلیلگران

سرورهای اختصاصی

سرورهای اختصاصی منابع متعددی را به‌صورت اختصاصی در اختیار افراد قرار می‌دهد. در سرورهای اختصاصی محدودیتی در منابع سخت‌افزاری در نظر گرفته نمی‌شود.

تجهیزات کامپیوتری شتابدهنده تحلیلگران

تجهیزات کامپیوتری

کامپیوترهایی با سخت‌افزارهای به‌روز و قدرتمند جهت استفاده در تمامی زمینه‌های ازجمله طراحی و برنامه‌نویسی همراه با تجهیزات در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

تجهیزات کامل تولید محتوا شتابدهنده تحلیلگران

تجهیزات کامل تولید محتوا

تولید محتوای باکیفیت یکی از عوامل پیشرفت کسب‌وکارهای موفق می‌شود که در شتابدهنده تحلیلگران تجهیزات باکیفیت و تکمیلی برای تولید محتوای خوب قرارداده شده است.

اتاق جلسات شتابدهنده تحلیلگران

اتاق جلسات

مناسب‌ترین فضا برای جلسات مهم کاری و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و پروژه‌ها با امکاناتی ازجمله میز و صندلی استاندارد و پروژکتور در تحلیلگران قرار دارد.

تجهیزات اداری شتابدهنده تحلیلگران

تجهیزات اداری

تجهیزات مناسب اداری همچون میز اداری (میز کار گروهی - میز کنفرانس - میز مدیریت)، مبل اداری، کمد اداری و پارتیشن اداری در شتابدهنده موجود می‌باشد.

اینترنت پرسرعت شتابدهنده تحلیلگران

اینترنت پرسرعت

اینترنت پرسرعت یکی از مهم‌ترین نیازهای فضای کار اشتراکی برای پیشرفت شغلی است که در شتابدهنده تحلیلگران افراد از آخرین سرعت اینترنت استفاده می‌کنند.

شتابدهنده تحلیلگران با دارا بودن تمامی امکانات و خدمات لازم جهت شتابدهی، حامی تیم‌های استارتاپی می‌باشد. شما نیز می‌توانید در شتابدهنده تحلیلگران شروع به فعالیت کرده و از خدمات شتابدهی آن برخوردار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و شتابدهی از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

شتابدهنده تحلیلگران تبریز

کارگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی

کارگاه های اختصاصی و دوره آموزشی تحلیلگران

دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی در شتابدهنده تحلیلگران در دودسته دوره پیش شتابدهی و دوره شتابدهی به‌صورت کاملاً کاربردی برگزار می‌شود. این دوره‌های فشرده به‌منظور بهبود عملکرد تیم‌های مستقر در شتابدهنده با محوریت‌های آشنایی با قوانین کسب‌وکار، برنامه‌نویسی و تحقیق توسعه برای بازار محصولات انجام خواهد گرفت که باعث افزایش مهارت و دانش افراد در زمینه‌های مختلف می‌شود.

دوره های توسعه کسب و کار شتابدهنده تحلیلگران

دوره‌های توسعه کسب‌وکارهای نوپا

دوره‌های توسعه کسب‌وکار در شتابدهنده تحلیلگران شامل آشنایی با کارآفرینی، راه‌اندازی کسب‌وکار، آموزش به‌کارگیری درست خلاقیت و آموزش ایده پردازی نوآورانه می‌باشد.

دوره های حوزه فناوری اطلاعات شتابدهنده تحلیلگران

دوره‌های حوزه فناوری
اطلاعات

در شتابدهنده تحلیلگران دوره‌هایی درزمینهٔ های شبکه (سیسکو و لینوکس)، دوره‌های امنیت سایبری، دوره‌های طراحی وب‌سایت وردپرس و سئو برگزار می‌شود.

دوره های حوزه تولید محتوای الکترونیک شتابدهنده تحلیلگران

دوره‌های حوزه تولید محتوای الکترونیک

این دوره‌های آموزشی در شتابدهنده تحلیلگران شامل طراحی اپلیکیشن، تولید نرم‌افزارهای آموزشی و بازی، تولید نرم‌افزارهای تعاملی و تولید فیلم آموزشی می‌باشد.

خدمات مالی و اعتباری

اعتبار مالی شتابدهنده تحلیلگران

اعتبارات تخصصی یا همان خدمات مالی و اعتباری به تیم‌های مستقر در دوره شتابدهی اختصاص داده می‌شود تا بتوانند با استفاده از این خدمات طرح‌های خود را پیش برده و به قله‌های موفقیت دست یابند. این خدمات در شتابدهنده تحلیلگران به سه صورت انجام می‌شود.

ارائه خدمات سرمایه اولیه شتابدهنده تحلیلگران

ارائه خدمات سرمایه اولیه

تسهیلات لازم در قالب اعتبار خدماتی و اعتبار تحقیقاتی برای نمونه‌سازی محصول یا کمینه محصول پذیرفتنی که قابل‌عرضه در بازار برای مشتریان باشد و بتوان برای جذب سرمایه و ارائه برای سرمایه‌گذاران اقدام نمود، ارائه می‌شود.

اعتبار مالی شتابدهنده تحلیلگران

ارائه اعتبار مالی

تسهیلات لازم برای ثبت برند، تولید انیمیشن‌ها و موشن گرافیک‌های معرفی محصولات، طراحی و اجرای سایت معرفی، تبلیغات در فضاهای مجازی، ارائه ریپورتاژ خبری و شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی به میزان لازم ارائه می‌شود.

اعتبار مالی شتابدهنده تحلیلگران

پشتیبانی برای بازاریابی

خدمات توسعه بازار، یکی از خدمات اصلی استقرار برای تیم‌های استارتاپی در شتابدهنده تحلیلگران می‌باشد که در آن خدمات پروژه یابی و بازاریابی جهت ساختار سازی، کمک به بازار سازی و بازاریابی محصولات ارائه می‌شود.

تماس با ما شتابدهنده تحلیلگران

کارشناسان شتابدهنده حوزه خدمات همه روزه پاسخ گوی بازدیدکنندگان سایت می‌باشند جهت دریافت مشاوره رایگان و ارتباط با ما از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

خدمات بین‌الملل

خدمات بین الملل شتابدهنده تحلیلگران

دستیابی به بازارهای جهانی و کسب جایگاه در میان رقبای خارجی، یکی از گام‌های مهم در توسعه یک کسب‌وکار است. شتابدهنده تحلیلگران با سال‌ها سابقه درخشان درزمینهٔ گسترش کسب‌وکارها می‌تواند این مسیر را برای طرح‌های انتخاب‌شده خود طی کند. شتابدهنده تحلیلگران با معرفی تیم‌های استارتاپی در نمایشگاه‌ها و بازارهای جهانی باعث رشد زیاد یک کسب‌وکار می‌شود. معرفی استارتاپ در بازارهای خارجی یکی از خدمات شتابدهنده تحلیلگران می‌باشد که تیم‌ها می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

تمام تیم‌های استارتاپی و شرکت‌های تجاری‌سازی شده امروزه می‌دانند که هرگز نمی‌توانند جدا از هم زندگی کنند زیرا منابع اقتصادی، تکنولوژی و سطح زندگی مردم یک کشور به‌طور نسبی به کشورهای دیگر بستگی دارد.

 کشورها به‌وسیله جریان پیچیده‌ای از کالاها، خدمات، سرمایه و تکنولوژی به هم مربوط می‌شوند. کشورها با مبادلات بین‌المللی سعی بر بالا بردن سطح تولیدات و محصولات خود و سود بیشتر هستند. مقابل همین موضوع کشورها از راه واردات کالاهایی و تکنولوژی‌هایی که خود امکان تولید ندارند را به دست آورده و اضافه بر آن را نیز صادر می‌کنند که در این راستا شتابدهنده تحلیلگران همواره در تلاش است با معرفی طرح‌ها در بازارهای بین‌المللی بتواند باعث رشد هرچه بیشتر یک کسب‌وکار باشد.

معرفی به سرمایه‌گذاران و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر

معرفی به سرمایه گذاران و نهاد های سرمایه گذاری خطر پذیر شتابدهنده تحلیلگران

با توجه به سابقه حضور شرکت تحلیلگران در بازارهای تجاری، شتابدهنده تحلیلگران آماده است تا بستر همکاری تیم‌های استارتاپی و کسب‌وکارهای نوپا را دربازار آزاد فراهم آورد.

تعامل با سرمایه‌گذاران و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر با توجه به موضوع فعالیت شتابدهنده تحلیلگران که نیازمند تعامل با سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی است؛ لذا این شتابدهنده تلاش نموده است که شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران را همراه خود نموده تا ضمن امکان سرمایه‌گذاری این شرکت‌ها بر روی استارتاپ ها، زمینه تجاری‌سازی محصولات به‌دست‌آمده نیز تسهیل گردد.

شرکت‌های مستقر در شتابدهنده تحلیلگران در دوره‌های رشد خود پس از طی کردن دوره شتابدهی و معرفی به سرمایه‌گذاران، به‌راحتی قدرت جذب سرمایه مناسب را داشته باشند که در این مسیر، متناسب با راهبردهای این شرکت‌ها در زنجیره ارزش فعالیت‌های شتابدهنده تحلیلگران به ایفای نقش می‌پردازند.

ایجاد بستر همکاری با صندوق های سرمایه گذاری شتابدهنده تحلیلگران

ایجاد بستر همکاری با صندوق‌های سرمایه

صندوق‌های سرمایه‌گذاری به دنبال سرمایه‌گذاری خطرپذیر می‌باشد که شرکت تحلیلگران می‌تواند رابط بین کسب‌وکارهای نوپا و این صندوق‌ها باشد.

عقد تفاهم نامه با مناطق علم و فناوری شتابدهنده تحلیلگران

عقد تفاهم‌نامه با مناطق علم و فناوری

این مناطق ازآنجایی‌که با شرکت‌های بسیار بزرگ خصوصی و دولتی در ارتباط هستند، شتابدهنده تحلیلگران می‌تواند فراهم‌ساز بستر تفاهم با این مناطق باشد.

سایر خدمات ما

مربی گری و مشاوره شتابدهنده تحلیلگران

مربی‌گری و مشاوره

بررسی فرایند ورود به کسب‌وکار و مشاوره تخصصی در جهت پیشرفت در بازار

خدمات ارتباطی شتابدهنده تحلیلگران

خدمات ارتباطی

ارتباط با شبکه‌های آموزشی و شبکه‌های کارآفرینی

هم افزایی تیم ها شتابدهنده تحلیلگران

هم‌افزایی با سایر تیم‌ها

مشارکت سایر تیم‌ها جهت هم‌افزایی و استفاده از خدمات یکدیگر

توسعه بازار شتابدهنده تحلیلگران

توسعه بازار

تحقیق و مشاوره در جهت یافتن بازارهای اختصاصی مربوط به هر کسب‌وکار

آخرین رویدادها