شتابدهنده تحلیلگران

شتابدهنده تحلیلگران با اخذ مجوز شتابدهی از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری (ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی)، در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و تولید محتوای الکترونیکی در سال ۱۳۹۹ و همچنین عقد تفاهم نامه شتابدهی با پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، فعالیت رسمی خود را شروع کرده است. شرکت دانش‌بنیان مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات تحلیلگران باسابقه بیش از ۱۴ساله، به‌عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان برتر فناوری اطلاعات در حوزه‌های طراحی سامانه‌های آموزشی و تولید محتواهای الکترونیکی به‌عنوان سهام‌دار اصلی شتاب‌دهنده می‌باشد که بیشترین سرمایه‌گذاری‌ها را بر روی تیم‌ها و استارتاپ‌ها انجام داده است. شتاب‌دهنده تحلیلگران مفتخر است که به‌عنوان یکی از ارکان زیست‌بوم فناوری و نوآوری ایران، توانسته با تمامی توان خود، ذره از دغدغه‌های اصلی کشور عزیزمان را در حوزه اقتصاد دانش بنیان برطرف نماید.

شتابدهنده تحلیلگران تبریز
شتابدهنده تحلیلگران

 مدیران دپارتمان‌های شتابدهنده، به همراه تیم‌های تخصصی منتورینگ، در کنار تیم‌ها، استارتاپ‌ها، نخبگان و شرکت‌ها با تمامی انرژی و توان هستند تا بتوانند مسیر رشد و بالندگی را سریعاً طی نمایند و به بهترین نحو، ورود به بازارهای داخلی و خارجی داشته باشند. شتابدهنده تحلیلگران با ایجاد شبکه سرمایه‌گذاری و ارتباط با صندوق‌های سرمایه‌گذاری و مجموعه‌هایی که سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر می‌نمایند، نسبت به تأمین مالی طرح‌ها و ایده‌ها و جذب سرمایه لازم برای تیم‌ها اقدام می‌نماید.
باعث افتخار مجموعه شتابدهنده تحلیلگران است که در کنار شما باشیم تا بتوانید خودتان به ایده‌هایتان جامعه عمل بپوشانید. به امید ایرانی پر از شرکت‌های دانش‌بنیان

چشم انداز شتابدهنده تحلیلگران

چشم‌انداز شتابدهنده تحلیلگران

شتابدهنده تحلیلگران با چشم‌انداز بهبود و کمک هرچه بیشتر به تیم‌های استارتاپی اکوسیستم نوآوری و فناوری استان آذربایجان شرقی در حوزه‌های آموزش و منتورینگ، فناوری اطلاعات، صنایع خلاق، صنایع غذایی وکشاورزی و تجهیزات پزشکی وصنعت پرتفولیو و اولویت‌های شتابدهی خود را طراحی و تببین نموده است.
شتابدهنده تحلیلگران ارائه دهنده خدمات استقرار، منتورینگ و مشاوره‌های تخصصی در حوزه‌های کسب‌وکار، فنی و جذب سرمایه می باشد تا تیم‌های استارتاپی، کارآفرینان، فریلنسرها و مخترعان بتوانند با بهترین نفرات در فضاهای کاری اشتراکی در استان آذربایجان شرقی از به‌روزترین امکانات و اطلاعات بهره‌مند گردند.

اهداف و مأموریت‌های اصلی

اهداف شتابدهنده تحلیلگران تبریز

اصلی‌ترین اهداف شتابدهنده تحلیلگران جهت توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری عبارت‌اند از:

کمک به استارتاپ ها در تجاری‌سازی برنامه‌ها

استارتاپ شتابدهنده تحلیلگران تبریز

با توجه به نیاز گسترده شرکت‌های تخصصی به گسترش کسب‌وکارها با استفاده از ایده‌های کارآمد و دارای آینده‌ای گسترش‌پذیر و نیز به جهت رفع نیازهای اصلی کشور و امکان صادر نمودن تکنولوژی و محصولات تولیدشده به کشورهای دیگر، شتابدهنده تحلیلگران با راه‌اندازی مرکز شتابدهی اقدام به گسترش استارتاپ ها و کمک به تجاری‌سازی آن‌ها نموده است.
در این راستا شتابدهنده تحلیلگران اقدام به حمایت‌های مالی، پیوند استارتاپ ها با سرمایه‌گذاران و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی، رویدادها، بوتکمپ ها و استارتاپ ویکند ها نموده است.

دپارتمان‌های شتابدهنده تحلیلگران

شتابدهنده تحلیلگران فعالیت‌های خود را در پنج دپارتمان اصلی؛ دسته‌بندی نموده است که شامل موارد زیر می‌باشد:

دپارتمان های شتابدهنده تحلیلگران

مجوزها

شرکت دانش‌بنیان تحلیلگران با توجه به گستردگی فعالیت‌های خود درزمینهٔ های مختلف موفق به دریافت گواهی‌ها و مجوزهای سازمان‌های معتبر دولتی و خصوصی شده که اهم این مجوزها به شرح زیر می‌باشند:

سخن مدیر عامل

مدیران دپارتمان های شتاب دهنده تحلیلگران

IT Manag22er

دکترحسین اسدی

طراح

Comment devenir manager dض3e transition

مهندس حامدصمدپور

مارتینگ

hire a manager for your small business

دکتر رقیه حاتمی

گرافیست

Role of an IT Manager

دکتراحمدی

طراح

IT Manag22er

دکتر اسدی

طراح

تیم اجرایی شتابدهنده

project managers

امیرمهدی پور زمانی

گرافیست

IT Manag22er

پویا موسوی

طراح

Comment devenir manager dض3e transition

محمدرضا مظلومی

مارتینگ

hire a manager for your small business

ناردین پرتوی

گرافیست

pos dot line
همکاران و سرمایه گذاران
pos dot line