سرمایه‌گذاری

شتابدهنده تحلیلگران بستری سودآور برای سرمایه‌گذاری

شما هم می‌توانید با سرمایه‌گذاری روی تیم‌های استارتاپی، سرمایه خود را چند برابر کنید.

سرمایه گذاری شتابدهنده استارتاپ تحلیلگران تبریز

در دنیای اقتصاد، روش‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد که هر شخص بر اساس تجربه، تشخیص و برسی خود به سرمایه‌گذاری در هر یک از این حوزه‌ها می‌پردازد. یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری سودآور، سرمایه‌گذاری خطرپذیر می‌باشد که در آن سرمایه‌گذاران بر روی یک استارتاپ و یا کسب‌وکار نوپای کوچک با پتانسیل رشد بالا سرمایه‌گذاری می‌کنند.

با رشد تدریجی کسب‌وکار، سرمایه شما هم در طول زمان افزایش‌یافته و در مدت‌زمان کوتاهی چند برابر می‌شود. همین‌الان می‌توانید در شتابدهنده تحلیلگران شروع به سرمایه گزاری کرده و به سودهای قابل‌توجهی دست بیابید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سرمایه‌گذاران در شتابدهنده تحلیلگران

شابدهنده تحلیلگران با داشتن شبکه‌ گسترده‌ای از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، به کسب‌وکارهای استارتاپی کمک می‌کند تا در هرکجای کشور که قرار دارند، شانس جذب سرمایه و رشد پیدا کنند. تلاش ما در شتابدهنده تحلیلگران، ساده‌سازی هرچه بیشتر فرآیند جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و فراهم کردن بستری یکپارچه برای سرمایه‌گذاری افراد و نهادها بر روی کسب‌وکارهای آینده‌دار و خلاق می‌باشد.

شتابدهنده تحلیلگران در تمام کسب‌وکارهایی که مسئله و راه‌حل اعتبار سنجی شده‌ای داشته باشند سرمایه‌گذاری می‌کند.

سرمایه گذاری شتابدهنده تحلیلگران
سرمایه گذاری شتابدهنده تحلیلگران تبریز

شتابدهنده تحلیلگران با توجه به ‌قرار داشتن در میان شبکه‌ای گسترده و متنوع از شرکت‌ها، هلدینگ‌ها و سرمایه‌گذاران با نگاه به راهبرد و اهداف میان‌مدت و بلندمدت خود، استارتاپ‌های منتخب را وارد فرآیند شتابدهی می‌کند.

به‌منظور حمایت از ایده‌های نوآورانه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب‌وکارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها)، درصورت ارائه‌ی منفرد ایده‌ها، فراخور موضوع موردنظر، تصمیم متناسب اتخاذشده و برای تسهیل مسیر موفقیت‌شان به جذب سرمایه اقدام می‌گردد.

فرآیند پذیرش و سرمایه‌گذاری در شتابدهنده

۱. تکمیل و ارسال فرم موجود در فراخوان موردنظر

۲. برگزاری جلسه مصاحبه در صورت تأیید اولیه توسط کارشناسان شتابدهنده تحلیلگران

۳. ارزیابی نهایی طرح و اعلام پیشنهاد سرمایه‌گذاری

۴. تکمیل فرآیند سرمایه‌گذاری و عقد قراردادهای لازم

فرم سرمایه گذاری

تیم های شتابدهنده تحلیلگران

آخرین رویدادها